09026034155

درباره مهندس جوکار

جناب آقای مهندس جوکار متخصص طراحی کابینت و دکوراسیون ، فردی که از نوجوانی حرفه دلخواه خود را با اشتیاق بسیار و جدیت تمام دنبال کرده و با آرزوی رسیدن به هدف های بزرگ از هیچ تلاشی دریغ نکرده است . شروع فعالیت و حرفه ایشان با آموزش نجاری و ساخت قاب های سلطنتی بوده و رفته رفته با کسب تجربیات و مهارت های بالاتر ، قدم در بازار ساخت لوازم دکوراسیون منزل از قبیل کابینت ، سرویس خواب و … در شهرک صنعتی شیراز گذاشتند .
در ادامه با راه اندازی یک کارگاه شخصی ،کسب و کار مستقل خود را آغاز کرده و با توجه به استقبال مشتریان از محصولات و کیفیت و همچنین کسب مهارت و تجربه بیشتر ، در یک بازه زمانی کوتاه موفق به افتتاح اولین نمایشگاه خود شدند .
استعداد ایشان در خلق ایده های جدید و پیاده کردن طرح های ویژه در ساخت کابینت جایگاه قابل ملاحظه ای را در بازار استان فارس برای ایشان ثبت کرد . با گذر زمان و افزایش حجم درخواست ها و رضایتمندی مشتریان از محصولات سبب شد چهار شعبه دیگر نیز در شیراز راه اندازی کرده و کار خود را بیشتر گسترش دهند .
از جمله خصوصیات فردی شایان ذکر ایشان ، متوقف نشدن در راه پیشرفت و فتح قله های موفقیت های جدید بوده که در همین راستا بازار فروش خود را به خارج از ایران نیز گسترش داده و شعبه جدید خود را در کشور گرجستان افتتاح کردند .
همین عوامل جناب مهندس جوکار را شخصی متمایز در ” حرفه خود با سابقه ای درخشان حضور دربیش از صدها پروژه داخلی و خارجی پایان یافته و در حال اجرای داخل و خارج از کشور ” ، کرد

درباره مجموعه هلار

مجموعه هلار با ۲۰ سال سابقه درخشان در زمینه کابینت و دکوراسیون داخلی از سال ۱۳۸۰ با مدیریت جناب مهندس حمید جوکار آغاز بکار کرده و با هدف رشد و اعتلای هنر در صنعت کابینت آشپزخانه و دکوراسیون به فعالیت خود ادامه داده است .
این مجموعه با تلاش روز افزون و بهره گیری از تیمی خلاق ، متخصص و با تجربه ، طی سال های فعالیت خود افتخار این را داشته که به بهبود سطح کیفی طراحی و اجرایی پروژه های کابینت های لوکس کمک کند
در حال حاضر مجموعه هلار با زیر مجموعه ای از مجرب ترین تیم مونتاژ ، دیزاینر و همچنین استادان نصب توانمند ، توانسته بیش از صدها پروژه موفق در شیراز و در سطح کشور را به پایان برساند و با توجه به توانمندی های سوابق در عرصه دکوراسیون و کابینت ، آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز میباشد .